Drużba weselny

Jak wesele z przytupem, na góralską nutę, nie może się odbyć bez drużby weselnego...A tego znam już od lat więc i reklamować nie potrzeba :) Pozdrawiam równocześnie Młodą Parę, Gabrielę i Bogusława gdzie weselisko było że aż hej...najstarsi górale nie pamiętają. Jak zawsze staram się udokumentować dzięki pracy naszego fotografa. Podaję link do galerii http://tnij.org/4z5x8cd

Zespół "Paradox"

Jak ten czas szybko leci, tak niedawno spotkaliśmy się na weselu Kingi i Pawła których serdecznie pozdrawiamy. 18 lipiec, słoneczna pogoda, hotel "Sezam" w Machowej i zespół "Paradox" zapewniający doskonałą zabawę na weselu. Jak widać na fotkach, współpraca "paradoksalnie" między "szkiełkiem" a "muzą" przebiegała doskonale dlatego te uśmiechy na twarzy. Nasz kamerzysta i fotograf postarali się stworzyć dobry zespół z "Paradoxem" dzięki czemu film oraz zdjęcia mają swój urok wspaniałej zabawy. W końcu razem pracujemy...Zespół szczerze polecam...do zobaczenia.

"The Strings" po raz drugi...

I tak to już jest, że co pewien czas spotykamy się ponownie. Ale zawsze miło to wspominamy. Tak było i tym razem, gdy okazało się że nasz kamerzysta i fotograf będąc na weselu Wiolety i Mateusza, spotka starych znajomych. Zespół ten nie trzeba reklamować, sam w sobie ma już poziom który mówi o wszystkich, zabawa gwarantowana. A dzięki temu nasz operator i fotograf mieli pełne ręce roboty. Zdjęcia do obejrzenia pod linkiem http://tnij.org/m4tgswx

Przygotowania

Do naszej galerii foto dodajemy parę zdjęć wykonanych podczas przygotowań do uroczystości zaślubin Klaudii i Damiana, których serdecznie pozdrawiamy. Nasza współpraca z Młodą Parą jest w oczywisty sposób określana przez nich. To młodzi decydują od którego momentu "wkracza do akcji" nasz fotograf czy też kamerzysta, dokonując krótkiego klipu z przygotowań. Jak wiemy z doświadczenia samo przygotowanie jest bardzo ważnym elementem składowym całej uroczystość ślubnej. Zapraszamy do naszej galerii.

Anna i Krzysztof

Tym razem udostępniamy parę zdjęć z sesji plenerowej jaką wykonaliśmy razem z Anną i Krzysztofem. Jest to pewien "przerywnik" między uroczystościami komunijnymi, do których wrócimy w nadchodzącym tygodniu. Przy paru zdjęciach chcemy ukazać jak można zaingerować w scenerię i plastykę zdjęć. Plener wykonany w paru miejscach, nasz fotograf musiał wykazać się dużą mobilnością. W tym miejscu pozdrawiam jeszcze raz Młodą Parę. Zdjęcia do obejrzenia już w naszej galerii.

Kościół p.w. Bł.Karoliny Kózka w Woli Radłowskiej

Pogoda naprawdę dopisał. 3 maja zobaczyłem widoczną ulgę i radość na twarzach rodziców. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w kościele p.w. Bł.Karoliny Kózka w Woli Radłowskiej którą mieliśmy przyjemność uwiecznić dobiegła końca. Niedługo ukażemy parę ujęć, jakie wykonał nasz fotograf, ale na początek zdjęcia ukazujące kościół. Kameralny kościół, bardzo jasny...co widać, ułatwiający pracę naszemu kamerzyście. Pozdrawiam wszystkich uczestników uroczystości podczas których dzieci z szkoły podstawowej w Woli Radłowskiej przystąpiły do Pierwszej Komunii.

"Szybka składanka" kolejny klip.

Kolejny klip z fantastycznej zabawy z roboczym tytułem "Szybka składanka", ależ ten czas leci. Takich niespodzianek oczywiście jest więcej. W krótki sposób starałem się pokazać przebieg balu maturalnego. Jak widać fotograf nie próżnował dzięki temu istnieje możliwość robienia różnorakich klipów. Bal Maturalny odbył się w Tarnowie w restauracji 'Roma". Teledysk do obejrzenia w naszej galerii filmowej, zapraszam.

Zespół "Mirage"

Zespół weselny "Mirage' , z którym często pracujemy, ale w końcu prawie mieszkamy po sąsiedzku. Cóż dodać, potrafią rozruszać każde wesele, starając się sprostać wymaganiom gości. Dzięki temu parkiet weselny jest pełny, a fotograf i kamerzysta mają pełne ręce roboty by to wszystko uwiecznić. Pozdrawiamy Martę i Mariusza na których weselu razem pracowaliśmy. Do zobaczenia. Link do zdjęć - http://tnij.org/74aaxlm

"Nie z tej ziemi" klip z konkursu weselnego

Na pewno wielu z was widziało tę zabawę. Często urządzana na weselach, zawsze jednak wzbudza uśmiech a czasem nawet łzy. Oglądając film lub zdjęcia na których uwiecznione są miny gości nie sposób się uśmiechnąć. Co też część garderoby damskiej potrafi zrobić z twarzą. Zasada bardzo prosta, zakładamy ją delikwentowi na twarz , (wygląda jak typowy złodziejaszek z komedii klasy B) i zaczynamy ciągnąć do góry (co za mimika). Wygrywa oczywiście pan z najlepszą miną, panie raczej nie uczestniczą w zabawie ze względu na fryzury.