"Zatrzymane w kadrze"

"Zatrzymane w kadrze" to dynamiczny klip, ukazujący w przekroju przebieg zabawy podczas Balu Studniówkowego. Film czy to z wesela czy też , tak jak tu, ze studniówki wykorzystuje umiejętność kamerzysty (operatora) który swą pracą ma za zadanie nagrać emocje, zdarzenia. Montażysta może jednak, podczas procesu finalnego wplatać także pracę fotografa, tym samym pozwala połączyć w jedno wspólną pracę. Film do obejrzenia w naszej "galerii filmowej" pt. "Zatrzymane w kadrze".

TV live

Dynamiczny klip z efektem "TV". "Szkiełko" starało się uchwycić szaleństwa parkietu, a montażysta postarał się "ożywić" zdjęcia. Bal Studniówkowy XIV LO w Tarnowie odbył się w restauracji "Roma". Jak widać impreza należała do udanych, na parkiecie nie było przestojów. Zmuszało to oczywiście do wytężonej pracy kamerzystę i fotografa, ale cóż, taka praca. Teledysk "TV live" do oglądnięcia w galerii filmowej, zapraszamy.

Dynamiczny klip studniówkowy

Tym razem bardziej dynamiczne spojrzenie na bal studniówkowy. Wykorzystanie pracy fotografa, który starał się uchwycić energię będąca na sali. Kamerzysta podczas studniówki też nie stał z boku, ale i tak potem nad wszystkim musi czuwać montażysta. Pozdrawiam wszystkich uczestników Balu Maturalnego 2015. Film do obejrzenia w naszej galerii.

Kościół p.w. Chrystusa Dobrego Pasterza w Tarnowie

Jedna z "najmłodszych" Tarnowskich świątyń, o nowoczesnej architekturze, bardzo "jasna" dla fotografów i kamerzystów. Świątynie tę wybrali Asia i Filip którym jeszcze raz gratulujemy, i na pewno pochwalimy się ich ciekawym plenerem. Link do zdjęć - http://tnij.org/32t0oqq

Pod żaglami

Tym razem klip o tematyce bardziej marynistycznej. Ewelina i Dawid za sterami, których serdecznie pozdrawiamy. Na szczęście nie bujało, więc kamerzysta i fotograf nie narzekali na chorobę morską. Sesja ślubna bardzo intensywna, choć i tak noc nas zaskoczyła na środku jeziora. jest to przykład że jesteśmy otwarci na propozycje młodej pary pod względem pracy, i miejsca. Film go obejrzenia w naszej galerii.

"Zajazd pod Dębem" w Tarnowie

Tak więc tutaj odbyło się urocze wesele Moniki i Michała które mieliśmy przyjemność uwiecznić. Na pewno na plus można zaliczyć możliwość dla chętnych wyjścia na taras, gdzie w zaciszu, na świeżym powietrzu można na chwilę uciec od szaleństw parkietu. Lokal ten znajduje się przecież przy głównej drodze prowadzącej do Tarnowa, a jednak jakby z ubocza. Link do zdjęć - http://tnij.org/flg26id

Kościół p.w. św.Krzyża i św. Filipa Neri w Tarnowie

Kościół ten popularnie zwany "kościołem księży Filipinów", ma w sobie coś, co przyciąga wiele par by składać sobie przysięgę w tym miejscu. Par nie tylko zamieszkujących tą parafię. Czy jest to jakaś energia tych murów, czy też uśmiech tamtejszych kapelanów, w każdym razie przyznaję, nawet z mej strony, słysząc że uroczystość będzie tam rejestrowana wywołuje uśmiech. A mieliśmy tam szczęście nie raz pracować uwieczniając Młode Pary w ich najważniejszym dniu. Pozdrawiam tym samym Monikę i Michała którzy w tym miejscu składali przysięgę.

Zespół "Top Secret"

Ciężka jest praca muzyka, szczególnie na weselach :) Bardzo często granie rozpoczyna się już przed domem pana młodego. Tym razem zespół "Top Secret" w akcji. Pozdrawiam Kasię i Sławomira i wszystkich gości bawiących się w domu weselnym "Joker" w Koszycach. Link do zdjęć - http://tnij.org/8efynrk

"Mozaika"

Przedstawiam kolejny klip weselny, który ukazuje jak banalnie prostych zdjęć wykonanych na weselu można otrzymać ciekawy efekt końcowy. Bo "mozaika" w swym zamierzeniu pokazuje że ten ważny dzień, chyba najważniejszy tworzymy go my, my wszyscy. W tym miejscu pozdrawiam Agnieszkę i Bartka, oraz wszystkich gości dzięki którym powstał ten klip. Film już do obejrzenia w naszej galerii lub bezpośrednio pod linkiem http://youtu.be/fD_nkAuHFzc

Xtreme Bar Service

Krótki filmik z wesela i pokaz możliwości panów z firmy Xtreme Bar Service, którzy zajmowali się ogólnie pojętym barkiem, zaznaczam nie tylko alkoholowym. Dla każdego gościa potrafili stworzyć niepowtarzalne drinki i koktajle, zaspokajając naprawdę duże wymagania. Fantastyczna alternatywa dla osób nie przepadającymi za alkoholami na weselu typu "czysta". Dla dzieci kolorowe koktajle, które wywoływały uśmiech na twarzy i kolejkę po następny napój. Sam widziałem i dlatego mogę śmiało polecać. Do obejrzenia w galerii filmowej.

Strony