Zespół "Paradox"

Jak ten czas szybko leci, tak niedawno spotkaliśmy się na weselu Kingi i Pawła których serdecznie pozdrawiamy. 18 lipiec, słoneczna pogoda, hotel "Sezam" w Machowej i zespół "Paradox" zapewniający doskonałą zabawę na weselu. Jak widać na fotkach, współpraca "paradoksalnie" między "szkiełkiem" a "muzą" przebiegała doskonale dlatego te uśmiechy na twarzy. Nasz kamerzysta i fotograf postarali się stworzyć dobry zespół z "Paradoxem" dzięki czemu film oraz zdjęcia mają swój urok wspaniałej zabawy. W końcu razem pracujemy...Zespół szczerze polecam...do zobaczenia.

Zaczynamy mobilnie - "Mobilne 15.1"

Zaczynamy nowy rozdział w serii naszych krótkich wiadomości, idąc z duchem czasu postaramy się w czasie "rzeczywistym" umieszczać zdjęcia z miejsc gdzie aktualnie przebywają nasi pracownicy, czy to kamerzysta czy też fotograf. Oczywiście wszystko to za sprawą "magicznego urządzenia" jakim jest telefon i możliwość natychmiastowego umieszczenia na naszym profilu facebookowym.

Zespół "GregMuz"

Nie zawsze przysłowie "za mundurem panny sznurem" odnosi się tylko do wojskowych. Czasem rolą orkiestry jest poprowadzić gosci do wspólnej zabawy, niejednokrotnie biorąc w tym czynny udział. Tak jak na weselu Asi i Filipa, pozdrawiamy oczywiście, gdzie zespół doskonale wywiązał się z animacji nie tylko dla dzieci. Pozdrowienia oczywiście dla zespołu "GregMuz". Link do zdjęć - http://tnij.org/11grxf9

Pod żaglami

Tym razem klip o tematyce bardziej marynistycznej. Ewelina i Dawid za sterami, których serdecznie pozdrawiamy. Na szczęście nie bujało, więc kamerzysta i fotograf nie narzekali na chorobę morską. Sesja ślubna bardzo intensywna, choć i tak noc nas zaskoczyła na środku jeziora. jest to przykład że jesteśmy otwarci na propozycje młodej pary pod względem pracy, i miejsca. Film go obejrzenia w naszej galerii.

Kościół p.w. M.B. Nieustającej Pomocy w Żdżarach

No cóż, tym razem nie typowo ale za to z humorem. Podobno "dobry operator" to ten którego nie widać. Czasem pomimo usilnych starań nie da się tego jednak uniknąć i bystre oko foto ustrzeli i mnie. Kameralny kościół w Żdżarach, nie raz tam byłem, i ciężko wszystkich pozdrowić, tym razem Kasię i Tomasza. Pozdrawiam jeszcze raz. Zdjęcia dzięki uprzejmości p. Doroty Curyło...którą też pozdrawiam. Link do zdjęć - http://tnij.org/ivhzahn

W czerni...

Dodano nowy clip w naszej galerii filmowej, zatytułowany "W czerni...". Inne spojrzenie na sesję ślubną i montaż, który może być dynamiczny i z trochę "ostrą" muzyką. Ale dzięki temu uzyskujemy tzw "pazur". Udana sesja w dużej mierze zależy od fotografa, przy czym najważniejszy jest udział młodej pary. Dziękujemy Klaudii i Damianowi za to że im się po prostu CHCIAŁO.