Anna i Krzysztof

Tym razem udostępniamy parę zdjęć z sesji plenerowej jaką wykonaliśmy razem z Anną i Krzysztofem. Jest to pewien "przerywnik" między uroczystościami komunijnymi, do których wrócimy w nadchodzącym tygodniu. Przy paru zdjęciach chcemy ukazać jak można zaingerować w scenerię i plastykę zdjęć. Plener wykonany w paru miejscach, nasz fotograf musiał wykazać się dużą mobilnością. W tym miejscu pozdrawiam jeszcze raz Młodą Parę. Zdjęcia do obejrzenia już w naszej galerii.

Kościół p.w. Chrystusa Dobrego Pasterza w Tarnowie

Jedna z "najmłodszych" Tarnowskich świątyń, o nowoczesnej architekturze, bardzo "jasna" dla fotografów i kamerzystów. Świątynie tę wybrali Asia i Filip którym jeszcze raz gratulujemy, i na pewno pochwalimy się ich ciekawym plenerem. Link do zdjęć - http://tnij.org/32t0oqq

Pod żaglami

Tym razem klip o tematyce bardziej marynistycznej. Ewelina i Dawid za sterami, których serdecznie pozdrawiamy. Na szczęście nie bujało, więc kamerzysta i fotograf nie narzekali na chorobę morską. Sesja ślubna bardzo intensywna, choć i tak noc nas zaskoczyła na środku jeziora. jest to przykład że jesteśmy otwarci na propozycje młodej pary pod względem pracy, i miejsca. Film go obejrzenia w naszej galerii.

Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie

Kolejna porcja zdjęć z serii "Kościoły" Tym razem Tarnów, błękitne niebo i koniec października. Pozdrawiam Młodą Parę, Agnieszkę i Bartka. Link do zdjęć - http://tnij.org/y4v42za

W czerni...

Dodano nowy clip w naszej galerii filmowej, zatytułowany "W czerni...". Inne spojrzenie na sesję ślubną i montaż, który może być dynamiczny i z trochę "ostrą" muzyką. Ale dzięki temu uzyskujemy tzw "pazur". Udana sesja w dużej mierze zależy od fotografa, przy czym najważniejszy jest udział młodej pary. Dziękujemy Klaudii i Damianowi za to że im się po prostu CHCIAŁO.