Powroty...

Tym razem krótkie wspomnienie, ale wracam z przyjemnością do tego miejsca i zdarzenia. Praca naszego kamerzysty i fotografa została doceniona gdyż ponownie zostaliśmy poproszeni o uwiecznienie uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii przez dzieci w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Łęgu Zamoście.

Zaczynamy mobilnie - "Mobilne 15.1"

Zaczynamy nowy rozdział w serii naszych krótkich wiadomości, idąc z duchem czasu postaramy się w czasie "rzeczywistym" umieszczać zdjęcia z miejsc gdzie aktualnie przebywają nasi pracownicy, czy to kamerzysta czy też fotograf. Oczywiście wszystko to za sprawą "magicznego urządzenia" jakim jest telefon i możliwość natychmiastowego umieszczenia na naszym profilu facebookowym.

Anna i Krzysztof

Tym razem udostępniamy parę zdjęć z sesji plenerowej jaką wykonaliśmy razem z Anną i Krzysztofem. Jest to pewien "przerywnik" między uroczystościami komunijnymi, do których wrócimy w nadchodzącym tygodniu. Przy paru zdjęciach chcemy ukazać jak można zaingerować w scenerię i plastykę zdjęć. Plener wykonany w paru miejscach, nasz fotograf musiał wykazać się dużą mobilnością. W tym miejscu pozdrawiam jeszcze raz Młodą Parę. Zdjęcia do obejrzenia już w naszej galerii.

Biesiada

Z godnie z zapowiedzią, dorzucamy kolejny klip do naszej galerii pt. "Biesiada". Tak jak pisałem doskonała atmosfera wspaniałej weselnej zabawy podczas uroczystości Klaudii i Przemysława nie opuszczała gości do samego rana. Podgrzewana doskonale przez zespół weselny "Obsesja" udzieliła się także podczas wspólnego biesiadowania. Restauracja "Planeta Luna" w Brzesku naprawdę tryskała świetnym humorem jak widać na załączonym klipie, prowadzona nawet przez "supermena" i inne "wynalazki".

TV live

Dynamiczny klip z efektem "TV". "Szkiełko" starało się uchwycić szaleństwa parkietu, a montażysta postarał się "ożywić" zdjęcia. Bal Studniówkowy XIV LO w Tarnowie odbył się w restauracji "Roma". Jak widać impreza należała do udanych, na parkiecie nie było przestojów. Zmuszało to oczywiście do wytężonej pracy kamerzystę i fotografa, ale cóż, taka praca. Teledysk "TV live" do oglądnięcia w galerii filmowej, zapraszamy.

Pod żaglami

Tym razem klip o tematyce bardziej marynistycznej. Ewelina i Dawid za sterami, których serdecznie pozdrawiamy. Na szczęście nie bujało, więc kamerzysta i fotograf nie narzekali na chorobę morską. Sesja ślubna bardzo intensywna, choć i tak noc nas zaskoczyła na środku jeziora. jest to przykład że jesteśmy otwarci na propozycje młodej pary pod względem pracy, i miejsca. Film go obejrzenia w naszej galerii.

Kościół p.w. M.B. Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej

Kościół w stylu neogotyckim, murowany, wybudowany w miejsce starszego, drewnianego kościółka. Często nazywany "starym" albo "pierwszym" kościołem na Woli Rzędzińskiej. W naszej ocenie kościół "jasny" i przyjazny do filmowania i fotografowania uroczystości. Tym razem byliśmy tam na weselu Marty i Mariusza, których serdecznie pozdrawiamy i trzymamy kciuki..wiedzą o co chodzi. Link do zdjęć - http://tinyurl.com/ochfvpq

"Zajazd pod Dębem" w Tarnowie

Tak więc tutaj odbyło się urocze wesele Moniki i Michała które mieliśmy przyjemność uwiecznić. Na pewno na plus można zaliczyć możliwość dla chętnych wyjścia na taras, gdzie w zaciszu, na świeżym powietrzu można na chwilę uciec od szaleństw parkietu. Lokal ten znajduje się przecież przy głównej drodze prowadzącej do Tarnowa, a jednak jakby z ubocza. Link do zdjęć - http://tnij.org/flg26id

Zespół "Przekręt"

Cóż mogę powiedzieć, wysoko postawili kiedyś poprzeczkę, i dalej nie zamierzają jej obniżać. A mam porównanie, gdyż co jakiś czas się spotykamy. Ostatnio na weselu w "Zajeździe pod Dębem" w Tarnowie. W tym miejscu pozdrawiam Monikę i Michała...po raz pierwszy. Dobry zespół, to połowa udanego wesela. Pozdrawiam chłopaków z zespołu "Przekręt". Link do zdjęć - http://tnij.org/ypwgoji

Kościół p.w. św.Krzyża i św. Filipa Neri w Tarnowie

Kościół ten popularnie zwany "kościołem księży Filipinów", ma w sobie coś, co przyciąga wiele par by składać sobie przysięgę w tym miejscu. Par nie tylko zamieszkujących tą parafię. Czy jest to jakaś energia tych murów, czy też uśmiech tamtejszych kapelanów, w każdym razie przyznaję, nawet z mej strony, słysząc że uroczystość będzie tam rejestrowana wywołuje uśmiech. A mieliśmy tam szczęście nie raz pracować uwieczniając Młode Pary w ich najważniejszym dniu. Pozdrawiam tym samym Monikę i Michała którzy w tym miejscu składali przysięgę.

Strony