Zespół "Paradox"

Jak ten czas szybko leci, tak niedawno spotkaliśmy się na weselu Kingi i Pawła których serdecznie pozdrawiamy. 18 lipiec, słoneczna pogoda, hotel "Sezam" w Machowej i zespół "Paradox" zapewniający doskonałą zabawę na weselu. Jak widać na fotkach, współpraca "paradoksalnie" między "szkiełkiem" a "muzą" przebiegała doskonale dlatego te uśmiechy na twarzy. Nasz kamerzysta i fotograf postarali się stworzyć dobry zespół z "Paradoxem" dzięki czemu film oraz zdjęcia mają swój urok wspaniałej zabawy. W końcu razem pracujemy...Zespół szczerze polecam...do zobaczenia.

Przygotowania

Do naszej galerii foto dodajemy parę zdjęć wykonanych podczas przygotowań do uroczystości zaślubin Klaudii i Damiana, których serdecznie pozdrawiamy. Nasza współpraca z Młodą Parą jest w oczywisty sposób określana przez nich. To młodzi decydują od którego momentu "wkracza do akcji" nasz fotograf czy też kamerzysta, dokonując krótkiego klipu z przygotowań. Jak wiemy z doświadczenia samo przygotowanie jest bardzo ważnym elementem składowym całej uroczystość ślubnej. Zapraszamy do naszej galerii.

Anna i Krzysztof

Tym razem udostępniamy parę zdjęć z sesji plenerowej jaką wykonaliśmy razem z Anną i Krzysztofem. Jest to pewien "przerywnik" między uroczystościami komunijnymi, do których wrócimy w nadchodzącym tygodniu. Przy paru zdjęciach chcemy ukazać jak można zaingerować w scenerię i plastykę zdjęć. Plener wykonany w paru miejscach, nasz fotograf musiał wykazać się dużą mobilnością. W tym miejscu pozdrawiam jeszcze raz Młodą Parę. Zdjęcia do obejrzenia już w naszej galerii.

Kościół p.w. Bł.Karoliny Kózka w Woli Radłowskiej

Pogoda naprawdę dopisał. 3 maja zobaczyłem widoczną ulgę i radość na twarzach rodziców. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w kościele p.w. Bł.Karoliny Kózka w Woli Radłowskiej którą mieliśmy przyjemność uwiecznić dobiegła końca. Niedługo ukażemy parę ujęć, jakie wykonał nasz fotograf, ale na początek zdjęcia ukazujące kościół. Kameralny kościół, bardzo jasny...co widać, ułatwiający pracę naszemu kamerzyście. Pozdrawiam wszystkich uczestników uroczystości podczas których dzieci z szkoły podstawowej w Woli Radłowskiej przystąpiły do Pierwszej Komunii.