Drużba weselny

Jak wesele z przytupem, na góralską nutę, nie może się odbyć bez drużby weselnego...A tego znam już od lat więc i reklamować nie potrzeba :) Pozdrawiam równocześnie Młodą Parę, Gabrielę i Bogusława gdzie weselisko było że aż hej...najstarsi górale nie pamiętają. Jak zawsze staram się udokumentować dzięki pracy naszego fotografa. Podaję link do galerii http://tnij.org/4z5x8cd

Zespół "Paradox"

Jak ten czas szybko leci, tak niedawno spotkaliśmy się na weselu Kingi i Pawła których serdecznie pozdrawiamy. 18 lipiec, słoneczna pogoda, hotel "Sezam" w Machowej i zespół "Paradox" zapewniający doskonałą zabawę na weselu. Jak widać na fotkach, współpraca "paradoksalnie" między "szkiełkiem" a "muzą" przebiegała doskonale dlatego te uśmiechy na twarzy. Nasz kamerzysta i fotograf postarali się stworzyć dobry zespół z "Paradoxem" dzięki czemu film oraz zdjęcia mają swój urok wspaniałej zabawy. W końcu razem pracujemy...Zespół szczerze polecam...do zobaczenia.

Anna i Krzysztof

Tym razem udostępniamy parę zdjęć z sesji plenerowej jaką wykonaliśmy razem z Anną i Krzysztofem. Jest to pewien "przerywnik" między uroczystościami komunijnymi, do których wrócimy w nadchodzącym tygodniu. Przy paru zdjęciach chcemy ukazać jak można zaingerować w scenerię i plastykę zdjęć. Plener wykonany w paru miejscach, nasz fotograf musiał wykazać się dużą mobilnością. W tym miejscu pozdrawiam jeszcze raz Młodą Parę. Zdjęcia do obejrzenia już w naszej galerii.

Kościół p.w. Bł.Karoliny Kózka w Woli Radłowskiej

Pogoda naprawdę dopisał. 3 maja zobaczyłem widoczną ulgę i radość na twarzach rodziców. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w kościele p.w. Bł.Karoliny Kózka w Woli Radłowskiej którą mieliśmy przyjemność uwiecznić dobiegła końca. Niedługo ukażemy parę ujęć, jakie wykonał nasz fotograf, ale na początek zdjęcia ukazujące kościół. Kameralny kościół, bardzo jasny...co widać, ułatwiający pracę naszemu kamerzyście. Pozdrawiam wszystkich uczestników uroczystości podczas których dzieci z szkoły podstawowej w Woli Radłowskiej przystąpiły do Pierwszej Komunii.