Zespół "Antrakt"

Kolejny zespół w naszej galerii. Tym razem "Antrakt", zespół z którym współpracowaliśmy na weselu Anity i Pawła, których serdecznie pozdrawiamy. Nasz kamerzysta i fotograf pracowali tym razem w Machowej, w uroczym Zajeździe "Dolina Pstrąga" o którym też niebawem napiszemy. Jak widać na zdjęciach zespół ten równie dobrze bawi gości na sali tanecznej jak i na sali biesiadnej. Pełny profesjonalizm. Galeria do obejrzenia tutaj http://tnij.org/txne659

Ola i Paweł

Tym razem kilka nowych zdjęć umieszczonych w naszej galerii, dzięki uprzejmości Oli i Pawła, których serdecznie pozdrawiamy. Kapitalna para, z którymi praca podczas sesji plenerowej jest czystą przyjemnością. Wszelkie sugestie i propozycje w sprawie plastyki ujęcia spełniają bez problemu. Sama zresztą praca podczas uroczystości weselnej wskazywała na dużą otwartość. Jak to mówił kamerzysta podczas swej pracy "szkiełko musi tylko zatrzymać czas". Wesele odbyło się w Łukowej, sama zaś uroczystość w kościele parafialnym w Lisiej Górze.

Próby,próby, próby...

Maj zbliża się wielkimi krokami, a co za tym bardzo ważny okres dla naszych "pociech". Pierwsza Komunia Święta, z racji swej wagi, nie może być zrobiona z "marszu". Takie jest nasze zdanie. Zdawałoby się iż każda msza jest taka sama, ale jednak oprawa a także czynne uczestnictwo dzieci w liturgii skłania nas do obecności na próbach. Tym samym kamerzysta czy też fotograf rejestrujący uroczystość jest wcześniej już przygotowany na warunki oświetleniowe, a także na same obrzędy.

Biesiada

Z godnie z zapowiedzią, dorzucamy kolejny klip do naszej galerii pt. "Biesiada". Tak jak pisałem doskonała atmosfera wspaniałej weselnej zabawy podczas uroczystości Klaudii i Przemysława nie opuszczała gości do samego rana. Podgrzewana doskonale przez zespół weselny "Obsesja" udzieliła się także podczas wspólnego biesiadowania. Restauracja "Planeta Luna" w Brzesku naprawdę tryskała świetnym humorem jak widać na załączonym klipie, prowadzona nawet przez "supermena" i inne "wynalazki".

Kościół p.w. Trójcy Świętej w Okocimiu

Tym razem zaczniemy może od pierwszej naszej pracy jaką wykonał kamerzysta. 3 styczeń, aura trochę zimowa, ale atmosfera i goście naprawdę gorący. Uroczystość weselna którą uwieczniał kamerzysta odbyła się w kościele p.w. Trójcy Świętej w Okocimiu. Przy okazji pozdrawiamy młodą parę, Klaudię i Przemysława. Kościół, jego oprawa, a także okres bożonarodzeniowy, roztaczał jeszcze na wszystkich gości weselnych aurę świąt. Już nie długo dalsze nasze prace z wesela jakie odbyło się w restauracji "Planeta Luna" w Brzesku.

"Zatrzymane w kadrze"

"Zatrzymane w kadrze" to dynamiczny klip, ukazujący w przekroju przebieg zabawy podczas Balu Studniówkowego. Film czy to z wesela czy też , tak jak tu, ze studniówki wykorzystuje umiejętność kamerzysty (operatora) który swą pracą ma za zadanie nagrać emocje, zdarzenia. Montażysta może jednak, podczas procesu finalnego wplatać także pracę fotografa, tym samym pozwala połączyć w jedno wspólną pracę. Film do obejrzenia w naszej "galerii filmowej" pt. "Zatrzymane w kadrze".

TV live

Dynamiczny klip z efektem "TV". "Szkiełko" starało się uchwycić szaleństwa parkietu, a montażysta postarał się "ożywić" zdjęcia. Bal Studniówkowy XIV LO w Tarnowie odbył się w restauracji "Roma". Jak widać impreza należała do udanych, na parkiecie nie było przestojów. Zmuszało to oczywiście do wytężonej pracy kamerzystę i fotografa, ale cóż, taka praca. Teledysk "TV live" do oglądnięcia w galerii filmowej, zapraszamy.

Restauracja "Staropolska" w Szczucinie

Może tym razem inne spojrzenie, bardziej ukierunkowane na dodatki w przystrojeniu przyjęcia weselnego. Tym razem zdjęcia z wesela Asi i Michała których serdecznie pozdrawiam. Jak to się mówi: "Też tam byłem" jak widać na jednym zdjęciu, na szczęście pani fotograf nie skupiła się na mnie tylko na czymś bardziej słodszym. Link do zdjęć - http://tnij.org/f9jisow

Pod żaglami

Tym razem klip o tematyce bardziej marynistycznej. Ewelina i Dawid za sterami, których serdecznie pozdrawiamy. Na szczęście nie bujało, więc kamerzysta i fotograf nie narzekali na chorobę morską. Sesja ślubna bardzo intensywna, choć i tak noc nas zaskoczyła na środku jeziora. jest to przykład że jesteśmy otwarci na propozycje młodej pary pod względem pracy, i miejsca. Film go obejrzenia w naszej galerii.

Kościół p.w. M.B. Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej

Kościół w stylu neogotyckim, murowany, wybudowany w miejsce starszego, drewnianego kościółka. Często nazywany "starym" albo "pierwszym" kościołem na Woli Rzędzińskiej. W naszej ocenie kościół "jasny" i przyjazny do filmowania i fotografowania uroczystości. Tym razem byliśmy tam na weselu Marty i Mariusza, których serdecznie pozdrawiamy i trzymamy kciuki..wiedzą o co chodzi. Link do zdjęć - http://tinyurl.com/ochfvpq

Strony