Wykonujemy videofilmowanie wszelkiego rodzaju imprez - począwszy od małych rodzinnych wydarzeń, po duże uroczystości masowe. Śluby i wesela są naszą specjalnością, wideofilm z tego zdarzenia jest pąmiątką do której wracamy z nostalgią. Filmy wykonujemy w jakości full HD lub SD, wybór pozostawiając Państwu. W celu uzyskania pełnej informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

Przykładowa oferta wideofilmowania uroczystości ślubnych

Czas i miejsce

Nasz kamerzysta w tym dniu jest do Państwa dyspozycji od godziny która zostaje przez Was wybrana, kończąc często na ostatnim tańcu. Uważamy iż film weselny zyskuje na atrakcyjności jeśli podczas obróbki wybieramy najciekawsze momenty, zwiększając atrakcyjność materiału. Pracujemy najczęściej na terenie województwa małopolskiego, Tarnów i okolice, jednak odległości nie są dla nas przeszkodą.

Sprzęt

Do nagrywania używamy kamer firm Panasonic i Sony.

Jakość materiału i nośniki

Wykonane przez nas nagrania jakości Full HD 1080p są wypalane na nośnikach Blu-ray. Filmy jakości 576p są nagrywane na płytach DVD. W obu przypadkach korzystamy tylko z dysków wysokiej jakości, pochodzących z renomowanych firm, co gwarantuje większą trwałość produktu.

Czas nagrania

Standardowo wykonujemy 4 godzinne produkcje, jednak na życzenie klienta istnieje możliwość zmontowania krótszego materiału w tej samej cenie. Czas nagrania jest ostatecznie określany przez Państwa.

Zawartość

Filmy ślubne obejmują zwykle przygotowania u Pana Młodego, przygotowania u Pani Młodej, błogosławieństwo, uroczystości ślubne, życzenia, wesele, sesja ślubna w plenerze, teledysk weselny. Otrzymują Państwo 2 komplety DVD z indywidualnym nadrukiem, w eleganckim etui z okładką zaprojektowaną specjalnie dla Państwa. W wersji HD do dwóch kompletów DVD dodajemy komplet płyt Blu-ray z nadrukami i etui.

Dodatki

W skład każdej produkcji wchodzi wprowadzenie (tzw. czołówka), teledysk ślubny zawierający najważniejsze fragmenty uroczystości, teledysk z pleneru, teledysk z sesji fotograficznej (zdjęcia ślubne galeria), teledysk poprzedzający, istnieje możliwość wykonania intro (album weselny) ze zdjęciami z dzieciństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z wykonywanymi prze nas filmami poprzez obejrzenie naszej galerii filmów.
Telefon komórkowy
502-535-788
Telefon stacjonarny
14-627-62-31
Adres email
kontakt@studioburza.pl
Dane kontaktowe